Mijn excuses, het leek of in mijn laatste bericht een deel gearceerd was, waardoor de nadruk erop kwam te liggen. Dat was niet de bedoeling. Soms gebeurt het vanzelf, dat een deel van de tekst wit wordt, en moet ik het aanpassen. Ik vergeet alleen wel eens te controleren of alles in orde is, zoals nu. Ik heb werkelijk geen idee waarom het gebeurt.
woensdag 4 juni 2025
maandag 2 juni 2025
Banksy
Banksy heeft, onbekend waar, een nieuwe graffiti gemaakt van een vuurtoren, met de innemende tekst: "I want to be what you saw in me"
Ik vind het een geweldige kunstenaar. Hij is creatief, origineel en wat hij ook doet, het fleurt elke saaie of lelijke plek op. Hij maakt het vaak razendsnel. Niemand weet wie hij is, wanneer hij het doet en soms dus ook niet waar het is.
Een voorbeeld:
robynhobson
Wetenschapper Geert VandenBossche, een van de vele deskundigen, die vanaf het begin gewaarschuwd heeft, schrijft over het drama dat aan de gang is in Oosterse landen zoals Thailand, Japan en Singapore. Een ernstige vorm van het covidvirus verspreidt zich en is al in Australië , het is bezig in Amerika te komen en Europa volgt. Het gaat over 'het virus' dat steeds besmettelijker werd, en over de aanhoudende prikdoorbraakinfecties, die zich nu zodanig ontwikkelen dat immuundeficiëntie tegen SC-2 volledig wordt bevorderd, wat leidt tot een verhoogde virale virulentie* van nieuw opkomende, zeer besmettelijke SC-2-lijnen. Geert: "Zoals ik altijd al zei: dit zal geen happy end hebben (in populaties die in hoge mate met C-19 zijn gevaccineerd)". https://x.com/GVDBossche/status/192814368211435146
"Virale virulentie is de mate waarin een virus de gastheer schaadt. Dit kan variëren van mild tot zeer ernstig, afhankelijk van het specifieke virus en de individuele omstandigheden van de gastheer.
Ook de afgelopen weken weer gezien hoe zeer gezonde mensen een hartaandoening, of heftige vormen van kanker kregen Van bekende mensen krijg je het te horen. Zoveel onbekende mensen lijden of sterven ongezien. Ik lees op sociale media de reacties van vrienden en familie van de overledenen of ernstig zieken. Ik krijg maar een deel onder ogen, maar dat deel bestaat al uit zoveel mensen. Dan kan ik met hun in ieder geval even meeleven.
---
Een misschien wat oneerbiedige overgang, maar hoe de wereld ook is, we moeten blijven genieten van lekkers en moois, anders kunnen we beter met alles stoppen. Juist niet! En daarbij, we hebben dit leven gekregen en mogen het niet verkwanselen en niet opgeven.
Een zomers gerechtje van geroosterde tomaatjes, olijfolie, knoflook,
tijm, geitenkaascrème, van gepureerde geitenkaas met citroenrasp en olijfolie. Erbij geroosterd (stok) brood en lekker dippen.
https://x.com/summer_food/status/1928050940780892276
Fijne week allemaal!
Abonneren op:
Posts (Atom)