Knus en warm
https://x.com/buitengebieden/status/1937832702046077246
---
De foto is niet scherp, behalve de achterkant, maar ik plaats hem toch want... dit is boerenkoolstamppot en dat in de zomer. Ik moest de diepvries leeg maken en ik had nog boerenkool. Ik heb er een Italiaansachtige versie van gemaakt, met groentebouillon, knoflook, gedroogde Italiaanse kruiden, verse basilicum en een scheutje olijfolie. Bovenop ligt nog een restje kimchi. Heel anders dus als de winterse boerenkool en het was erg lekker.
Advocaten, deelnemers aan het onderzoek, wetenschappers, veel groeperingen en individuen verzetten zich hiertegen. https://x.com/Double_Christ/status/1935951449583923556
Dit verhaal staat erbij https://x.com/AndoInDisguise/status/1935987488637796709
Een van de reacties eronder is: Ando: "Ik koos voor geneeskunde omdat ik mensen wilde helpen. Ik realiseerde me al snel hoe kapot en corrupt het systeem is. Strijd de goede strijd."
Medicine wordt vertaald als geneeskunde, maar het is al heel lang 'medicijnen'.
---
Ik heb net 'Coronasporen' besteld. Het kwam 5 juni uit en het was meteen uitverkocht, maar het is al herdrukt. Toen ik de tekst erbij las trof alles me, maar vooral die mevrouw die indertijd na quarantaine in een verzorgingshuis helemaal in paniek was en kort erna stierf, zonder corona gehad te hebben. Intens verdrietig.
https://www.vanderveldeboeken.nl/a/marc-van-bijsterveldt--mandy-eggerding--marret-kramer/coronasporen/501627861#paperback-9789491835544
Ik was enthousiast over Arib (wat hoorde ik een ontluisterend gesprek met Renske Leijten over haar), Maar de andere kamervoorzitter die ik ook zo fantastisch vond was Gerdie Verbeet, een van de prominenten.